3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
سانترال های تحت شبکه تلفن (VOIP)

سانترال های تحت شبکه تلفن (VOIP)

 

 

فناوری Voice over Internet Protocol (VoIP)  یا IP  به تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه یا اینترنت گفته می شود، که به عنوان جایگزینی برای تلفن های ثابت و تلفن همراه ، در تجارت محبوبیت یافته است. این فناوری به شما امکان می دهد به جای یک خط تلفن معمولی، با استفاده از اینترنت تماس بگیرید. ویپ (VOIP) معمولاً به عنوان تلفن اینترنت، تلفن IP یا Voice over IP نیز شناخته می شود.

اگر طی چند سال گذشته درباره سیستم های تلفنی اداری بحث کرده باشید، اصطلاح ,ویپ (VoIP) را قطعا شنیده اید. مخفف "پروتکل صوت از طریق اینترنت" به راه حلی اطلاق می شود که در آن ارتباطات صوتی به جای شبکه تلفن سنتی از طریق اینترنت هدایت می شوند.

تلفن سانترال تحت شبکه ،VoIP (همچنین به عنوان تلفن میزبان یا تلفن ابری شناخته می شود) از چند سال پیش وجود داشته است، اما در روزهای اول نگرانی هایی در مورد کیفیت تماس وجود داشت که باعث شد برخی از مشاغل به این فناوری جدید بی اعتماد شوند. از آن زمان به بعد همه چیز با جهش رو به جلو حرکت کرد و مشاغل سراسر انگلیس اکنون مزایایی را که این راه حل ابر قابل اعتماد به همراه دارد، مشاهده می کنند.

ممکن است فکر کنید که از سیستم تلفنی که دارید کاملاً راضی هستید. این ممکن است یک راه حل سنتی "با پیش فرض" باشد و شاید نه با تمام آخرین ویژگی ها ، اما اگر قابل اعتماد است و کار را انجام می دهد، پس چرا می خواهید تغییر دهید؟ (راه اندازی ویپ و شبکه در اصهان)

اینجا چند پاسخ برای چرا هستند 


BB compressed

  

 خدمات ما برای شما:

راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان ، راه اندازی سانترال تحت شبکه در اصفهان، راه اندازی ویپ در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ(VOIP) در اصفهان  خدمات ویپ در اصفهان ، راه اندازی ویپ در اصفهان ، برای ویپ چه امکاناتی نیاز است ، تجهیزات مورد نیاز ویپ ، نصب ویپ در اصفهان ، راه اندازی سانترال تحت شبکه در اصفهان ، VOIP در اصفهان ، راه اندازی VOIP در اصفهان ، ویپ چیست، تفاوت ویپ و سانترال قدیمی ، تفاوت سانترال تحت شبکه با سانترال قدیمی ،VOIP چیست ، پشتیبانی ویپ ، کدهای ویپ ، راه اندازی ویپ، خدمات ویپ در اصفهان ،امکانات ویپ ، امکانات VOIPو ... با ما در ارتباط باشید ...

کلید واژه: ر اه اندازی ویپ , راه اندازی  سانترال ویپ   , راه اندازی ویپ اصفهان ,  راه اندازی سانترال ویپ اصفهان ,  VOIP , ویپ , سانترال ویپ  , ویپ اصفهان ,  سانترال ویپ اصفهان ، ویپ چیست ، ویپ چگونه کار میکند