3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

جمعه 30 اردیبهشت 1401
سانترال های تحت شبکه تلفن (VOIP)

سانترال های تحت شبکه تلفن (VOIP)

 

 سانترال تحت شبکه (VOIP)

  

در ۳۰ سال پیش که واژه ای به نام اینترنت وجود نداشت ارتباط تلفنی تنها از طریق شبکه عمومی تلفن (PSTN) امکان پذیر بود. همچنین ارسال داده و یا تماس تلفنی به فواصل دور، هزینه ی بسیاری به دنبال داشت. اما انتقال صدا بر روی آی‌پی یا شبکه یک موضوع جالب و جذاب برای کارشناسان بود. تقریباً از زمان اختراع اولین شبکهٔ کامپیوتری (حدودا در سال ۱۹۷۳) به صورت جزئی، صدا بر روی پروتکل اینترنت مخابره شد و به کمک تکنولوژی مخابرهٔ، صدای مکالمات بر روی اینترنت تقریبا از دههٔ ۱۹۹۰ برای کاربر نهایی در دسترس بود. برای مثال در سال ۱۹۹۶، یک محصول نرم‌افزاری اینترنتی که Vocaltec نامیده می‌شد، به همراه امکانات اضافی از قبیل پست صوتی، نمایشگر ID و... در دسترس عموم قرار گرفت. با ترویج، دیگر کسی راهی برای ارتباط با سیستم های آنالوگ پیشنهاد نمی‌داد و فقط برای صحبت کردن با دیگر استفاده‌کنندگان برنامهٔ Vocaltec امکان‌پذیر بود. در سال ۱۹۹۷، کار بر روی اولین soft-switch (واژه‌ای که در سال ۱۹۹۸ اختراع شد) را آغاز کردند. سوئیچ‌های نرم‌افزاری که برای جایگزینی سخت‌افزار های سنتی بودند، و برای سرویس دهی به‌عنوان رابطی بین دو شبکه تلفنی طراحی شدند. با راه اندازی و بوجود آمدن نرم افزار ها و سخت افزار های تحت پروتکل ویپ (Voip) این هزینه ها به صورت محسوسی کاهش یافت و باعث محبوبیت و گسترش سریع این سیستم در جهان شد .

ویپ چیست_voip     تجهیزات ویپ   امکانات ویپ voip  تفاوت ویپ و سانترال_مزایای سانترال 

 

روزانه با سوالات بی شماری در ارتباط با ویپ یا سانترال مواجه می شویم.. اگر قصد خرید هم داشته باشید انتظار دارید بابت هزینه پرداخت، مخصوصا در شرایط فعلی (کرونا) یک خرید و نصب، با کیفیت بالا و به صرفه داشته باشید..

با اعتماد شما،  میتوانیم به سادگی راهنماییتان کنیم و پاسخگوی تمامی سوالاتتان باشیم.. فقط کافیست با ارتباطات هیوا تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان متخصص ما بهرمند شوید.

 

مزایای تلفن های ویپ چیست

  

انتقال خط تلفن بر بستر اینترنت

یکی از اصلی ترین کاربردهای فناوری ویپ (VoIP) انتقال خط تلفن بر روی اینترنت است. با فناوری ویپ (VoIP) انتقال خط تلفن معمولا با کمترین هزینه ممکن انجام می شود. انتقال خط در موارد متعددی ممکن است مورد نیاز باشد.
به عنوان مثال تصور کنید که دفتر اصلی شما در اصفهان است و بیشتر مشتریان و کارمندان شما ساکن این شهر هستند. اما یکی از شعبه های شما در تهران قرار دارد. در این صورت ارتباط تلفنی با کارمندان شاغل در تهران هزینه زیادی را برای شما خواهد داشت. در این شرایط بهتر است یک ارتباط بین دفاتر اصفهان و تهران بر قرار کنید. کارمندان تهران و اصفهان می توانند هم از خطوط اصفهان تماس بگیرند هم از خطوط تهران یا ممکن است در نقطه ای از شهر امکان ارائه خدمات مخابراتی از جمله تلفن شهری، فکس، اینترنت و... وجود نداشته باشد. به همین جهت انتقال خطوط تلفن شهری مورد توجه بسیار زیادی از جمله معادن، کارخانه ها می باشد.

 

 

می دانیم که ویپ می تواند به سود مشاغل باشد  

 

 

 

 خدمات ما برای شما:

راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان، راه اندازی سانترال تحت شبکه در اصفهان، راه اندازی ویپ در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ (VOIP) در اصفهان، خدمات ویپ در اصفهان، راه اندازی ویپ در اصفهان، برای ویپ چه امکاناتی نیاز است، تجهیزات مورد نیاز ویپ، نصب ویپ در اصفهان، راه اندازی سانترال تحت شبکه در اصفهان، VOIP در اصفهان، راه اندازی VOIP در اصفهان، ویپ چیست، تفاوت ویپ و سانترال قدیمی، تفاوت سانترال تحت شبکه با سانترال قدیمی، VOIP چیست، پشتیبانی ویپ، کدهای ویپ، راه اندازی ویپ، خدمات ویپ در اصفهان، امکانات ویپ، امکانات VOIPو ... با ما در ارتباط باشید ...

کلید واژه: ر اه اندازی ویپ, راه اندازی  سانترال ویپ, راه اندازی ویپ اصفهان,  راه اندازی سانترال ویپ اصفهان,  VOIP, ویپ, سانترال ویپ, ویپ اصفهان,  سانترال ویپ اصفهان، ویپ چیست، ویپ چگونه کار میکند