مدیریت و امنیت سرور

  • ارتباطات هیوا یک چک لیست از تمام سرورهای ساکن در شبکه، از جمله تمام کامپیوترهایی که  به عنوان سرور پیکربندی شده اند، همچنین تمام نرم افزارها ایجاد و نگهداری می کند. 
  • هدف ما این است که تمام سرورهای مورد استفاده و مدیریت بخش‌های مختلف در یک مرکز داده تحت مدیریت فناوری اطلاعات قرار بگیرند تا از امنیت و در دسترس بودن این منابع اطمینان حاصل شود. ارتباطات هیوا به همه شرکت ها در تعیین راه‌حل‌های امنیتی مناسب برای پیاده‌سازی روی سرورهایشان کمک خواهد کرد. این قرارداد احتمال نقض امنیت و سرقت اطلاعات توسط متجاوزان را به حداقل می رساند.  بسته به نیاز ثابت شده، یک یا چند آدرس پروتکل اینترنتی معتبر (IP) را برای سیستم‌های اختصاصی ارائه می‌کنیم.
  • ارتباطات هیوا تمام دستگاه های فایروال شبکه را پیکربندی و نگهداری می کند. اطلاعات مربوط به تغییرات پیکربندی فایروال واحد و اقدامات معمول تعمیر و نگهداری را به یک شخص در مجموعه شما میسپارد. 

در اینجا مواردی که می توانید از مدیران امنیت شبکه و سرور ما انتظار داشته باشید:


    فایروال و امنیت شبکه

جرایم سایبری ساعت به ساعت در حال پیشرفت است - و شما باید از عوامل خطر جلوتر باشید. خدمات امنیتی شبکه ما شامل کنترل‌های فعال مانند فیلتر کردن بسته‌ها، بازرسی‌های حالت، پراکسی‌ها و سیستم‌های تشخیص نفوذ است.

با کمک تیم پشتیبانی ارتباطات هیوا، شما هوشمندانه از ارزشمندترین دارایی خود محافظت خواهید کرد: داده ها.


    سرور فعال و نظارت از راه دور شبکه

در مورد نظارت صحبت می کنیم، ابزارهای نظارت بر فناوری اطلاعات 24 ساعته ما برای مدیریت فعال شبکه ها و سرورهای شما کار می کنند. ما مشکلات را قبل از وقوع پیدا می کنیم، در هزینه شما صرفه جویی می کنیم و از خرابی جلوگیری می کنیم.

از خدمات شبکه  ارتباطات هیوا برای به حداکثر رساندن زمان کار خود با سرعت بالا شبکه و جلوگیری از مشکلات به طور کلی استفاده کنید.

 

     VPN و دسترسی از راه دور

کارمندان شما به شبکه های قابل اعتماد نیاز دارند، هر کجا که هستند. دسترسی سریع، ایمن و قابل اعتماد بین دستگاهی به داده ها و برنامه های خود را برای افرادی که در حال حرکت هستند ایجاد کنید.


    Windows، Mac و Cloud Server Administration

کارشناسان ما بدون در نظر گرفتن سیستم عامل یا نوع کسب و کار شما، از شبکه های شما پشتیبانی سرتاسری ارائه می کنند. ما گزارش‌های سلامت ماهانه را در تمام ایستگاه‌های کاری و سرورهای شما ارائه می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد با معیارهای عملکردی حیاتی و در زمان واقعی برای بهبود مستمر کار کنید.

 

خط مشی امنیت شبکه و سرور ارتباطات هیوا به عنوان نهاد پشتیبانی مرکزی برای امنیت شبکه، شرکت ما مسئولیت ها و اختیارات زیر را بر عهده دارد:

1. تماس اصلی با ما برای تمام فعالیت‌های مرتبط با مدیریت شبکه و امنیت شبکه است.

2. تمام راه های ورودی (مثل مودم) و اتصالات خارجی (مثل اینترنت) بلادرنگ در شبکه باید از یک نقطه کنترل دسترسی اضافی (مثلاً فایروال) قبل از ورود  کاربران مجاز به شبکه عبور کنند. صفحه نمایش نقطه کنترل دسترسی، با استفاده از یک سیستم احراز هویت، هر کاربر را، دستگاه و پورت را به طور منحصر به فرد شناسایی می کند. 

3. ما موارد مورد نیاز در ارتباط با هرگونه آسیب، حادثه یا مشکل امنیتی سرور یا شبکه بررسی خواهیم کرد.

4. ارتباطات هیوا، تمام ترافیک شبکه به عنوان مثال، داخل دانشگاه، اینترنت ورودی و خروجی، اتصالات مودم، VPN را در زمان واقعی در صورت لزوم و مناسب برای اهداف امنیت داده ها و اطلاعات ارزیابی می کند.(به عنوان مثال، شناسایی فعالیت های غیرمجاز یا تلاش های نفوذ) و اطمینان از مدیریت و عملکرد مناسب شبکه در ارتباط با کنترل‌های ترافیک شبکه با اهداف عملیات آکادمیک و تجاری ارتباطات هیوا خواهد بود.

5. ارتباطات هیوا برای امنیت مجموعه شما با اسکن هر رایانه، سرور یا دستگاه در شبکه شما مجاز می باشد که در هر زمان برای پشتیبانی از عملیات، عملکرد شبکه و اطمینان از امنیت اینکار را انجام دهد. اگر اسکن امنیتی یک مورد، آسیب‌پذیری‌های شبکه و امنیتی را شناسایی کند که می‌تواند شبکه مجموعه شما را از یکپارچگی و داده‌ها را به خطر بیندازد، در این صورت  انجام اقدامات اصلاحی لازم انجام می‌شود و به مدیران مجموعه اطلاع رسانی می شود. 

6. ارتباطات هیوا باید هر دستگاهی که به عنوان فیلتر شبکه ای مانند فایروال استفاده می شود را تأیید و نصب کند. در حالی که این نوع از سیستم های فایروال می توانند عملکرد بسیار خوبی را ارائه دهند، تعدادی از مشکلات احتمالی در استفاده از آنها وجود دارد. این مشکلات عبارتند از:

    (الف) امنیت خود سیستم میزبان باید حفظ شود.

    (ب) پیکربندی و نگهداری دستگاه‌های فیلتر شبکه اغلب دشوار است و به مهارت‌های مدیریت شبکه، قابل توجهی نیاز دارد

    (ج) یک دستگاه فیلتر شبکه با پیکربندی نامناسب ممکن است برای سیستم های دیگر در شرکت شما مشکلاتی ایجاد کند. اگر مشکلی در دستگاه    فیلتر شبکه وجود داشته باشد، پرسنل فناوری اطلاعات سعی خواهند کرد با فرد مناسب تماس بگیرند.

7. برای اطمینان از امنیت فیزیکی شبکه، ارتباطات هیوا نحوه دسترسی به اتاق‌هایی را که دارای تجهیزات الکترونیکی شبکه (اتاق سرور) هستند، تعیین می‌کند.

 

 جهت هرگونه اطلاعات بیشتر و پشتیبانی از سرور و شبکه تان  با ما در ارتباط باشید...

  

پشتیبانی امنیت شبکه و ویپ