از آن جا که در اتاق سرور تجهیزات با ارزش و مهم شبکه قرار می‌گیرند، نگهداری و مراقبت و پیاده‌سازی آن بسیار مهم و حیاتی است. از این رو در طراحی این بخش به تجهیزات نگهدارنده و تجهیزات امنیتی، نظارتی و حفاظتی اهمیت ویژه‌ای داده می‌شود و در مرحله نصب و پیاده‌‌سازی این تجهیزات نصب می‌گردند.

سرور (Server) چیست ؟ 

خدمات و سرویس‌های ما در نصب اتاق سرور و پیاده‌سازی آن، به حد زیادی انعطاف پذیر است تا بتواند جوابگوی نیازهای متفاوت و بسیار زیاد مشتریان باشد. خدمات ما قابل اعتماد بوده و کمترین میزان مصرف منابع را دارد، اما ما شرایطی را فراهم می‌آوریم تا مشتریان ما بتوانند سازمان خود را با حداکثر بهره‌بری بنا کنند. سرویس‌های ما در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز بدون وقفه به مشتریان ارائه می‌گردد.

راه اندازی اتاق سرور در اصفهان

ما راهکارهای خود را در زمینه راه‌اندازی اتاق سرور از نزدیک به مشتریان خود ارائه می‌دهیم تا یک رابطه مبتنی بر احترام و اعتماد متقابل ایجاد کنیم. ما متخصص در ارائه راهکار در زمینه اتاق سرور هستیم. خدمات ما در این بخش شامل :

طراحی سقف و کف مخصوص اتاق سرور

طراحی کابل کشی استاندارد دیتا ( Fiber Optic , CAT 6 , CAT 6a ) و صدا در اتاق سرور

سیستم سرمایشی و تهویه مطبوع در اتاق سرور

سیستم اعلام و اطفاء حریق در اتاق سرور

سیستم تخلیه اضطراری گاز از اتاق سرور

سیستم‌های برق اضطراری اتاق سرور

سیستم‌های امنیتی کنترل ورود و خروج و دسترسی به اتاق سرور

سیستم‌های مانیتورینگ اتاق سرور و تجهیزات داخلی آن

و…

تعهد به تحویل پروژه در زمانبندی مشخص شده و پیاده‌سازی آن با حداقل هزینه، جزو اولویت‌های ماست.

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا با رعایت استانداردها در طراحی و راه‌اندازی اتاق سرور این تضمین را به مشتریان خود می‌دهد که یک شبکه بهینه و کارآمد را داشته باشند. ما خدمات خود را با انجام تست‌های شبکه از جمله تست فلوک، گارانتی و... تضمین می‌کنیم تا مشتریان از دریافت خدمات باکیفیت اطمینان حاصل نمایند.

طراحی اتاق سرور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، این طراحی باید بر اساس استانداردها و اصول طراحی شبکه انجام گیرد. رعایت این استانداردها در ایجاد یک شبکه کارآمد، قابل اطمینان و با دسترس پذیری بالا تأثیر بسزایی دارد.

 

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا آماده ارائه خدمات شبکه اصفهان و خدمات مجازی‌سازی در سطح استان اصفهان است که میتوانید با ما در ارتباط باشید...