3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

در روش سیم کشی هوشمند با حداقل درصد خطا و با کمترین آسیب رسانی به قطعات، سر و کار دارید و نیاز کمی به پشتیبانی خواهید داشت. سیم کشی در سیستم هوشمند نیز همانند سیم کشی سنتی بوده با این تفاوت که قبل از شروع مرحله سیم کشی بایستی نقشه ساختمان در اختیار متخصصین مربوط به شرکت قرار داده شود تا طراحی لازم بنا به نیاز مشتری انجام شود. در سیم کشی به صورت هوشمند همه سر سیم ها به جای انتقال به کلید ها و اتصال زدن، به داخل تابلوی برق یا به ماژولهای مربوطه که در سر راه قطعات قرار دارند منتقل میشود و کلیه اتصالات در تابلو صورت میگیرد و بر همین اساس طبیعتاً سیمهای مصرفی حدودا ۳۰ الی ۳۵ درصد افزایش خواهد یافت و همینطور جهت عمل کنترلینگ و برقرای ارتباط بین قطعات و تابلو بایستی از کابل شبکه نیز استفاده می شود که در سیمکشی سنتی کابل شبکه مصرفی ندارد و سیم کشی هوشمند کابل های دیگری ممکن است مورد استفاده قرار گیرد نظیر کابل HDMI ، کابل Audio، کابل RS232 و ... . استفاده از سیم های مرغوب باعث می شود تا سیستم شما عملکرد بهتری داشته باشد.

در سیمکشی هوشمند بجای جعبه فیوز از تابلوهای برق مخصوص(مشابه تابلوهای برق قدرت)که در داخل دیوار و عموماً در ورودی ساختمان نصب میگرد استفاده می شود.

"چگونه ساختمان هوشمند را سیم کشی کنیم ؟" با یک مثال تصویری بهتر درک خواهید کرد.

tis

 

آشنایی با ساختار خانه هوشمند

مزایای هوشمند سازی ساختمان چیست؟

مزیت های خانه هوشمند بی سیم کدام است؟

مراحل پیاده سازی هوشمند سازی ساختمان کدامند؟

آیا با راهکارها و استانداردهای هوشمند سازی آشنا هستید؟

هوشمندسازی ساختمان چه امکاناتی در اختیار ما قرار می دهد؟

باتوجه به گسترش نیاز به هوشمندسازی ساختمان ها شرکت های بسیاری در این زمینه دست به فعالیت زده اند شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا اصفهان با به کارگیری متخصصین توانا و استفاده از برندهای معروف در این زمینه توانسته است اعتماد مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.