3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

جمعه 30 اردیبهشت 1401
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

آنتی ویروس‌ها، نرم‌افزاری برای شناسایی و پاکسازی ویروس‌ها و بدافزارها بر روی کامپیوتر شما می‌باشند. آن‌ها موظف هستند به‌ دنبال برنامه‌ها و فایل‌های ناشناس و مزاحم بگردند و تفاوت بین یک فایل ساده مانند یک پی دی اف و یک بدافزار مزاحم را به‌ خوبی تشخیص دهند.

ویروس‌ها و بد‌افزارها، می‌توانند داده‌ها و اطلاعات شما رو بدزدند و رمزنگاری کنند. اگر سیستم شما دارای آنتی‌ویروس نباشد خطر ورود  آن‌ها را به سیستم شما افزایش می‌دهد و در نهایت به سیستم شما آسیب میزنند، به همین دلیل وجود آنتی‌ویروس بسیار مهم است که از اتفاقات بد جلوگیری کند پس بهتر است هرچه سریع‌تر اگر سیستمتان آنتی‌ویروس ندارد، آن را تهیه کرده و روی سیستم خود یا سیستم‌های شرکتتان نصب و استفاده کنید

 

  ما دارای نمایندگی رسمی آنتی‌ویروس‌های امسی سافت و کسپرسکی می‌باشیم برای تهیه و خرید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 با سیستم پر از ویروس چیکار  باید کرد

 اطلاعاتتان خود به خود رمزنگاری شده؟ سیستمتان پر از ویروس شده؟ نحوه عملکرد سیستمتان به مشکل خورده؟ میدانستین پاسخ همه‌ی این‌ها در نداشتن آنتی‌ویروس می‌باشد. 

 

نحوه عملکرد یک آنتی ویروس

هسته مرکزی یک آنتی‌ویروس، موتور جستجوی آن است. این موتور از الگوریتم‌های جستجو برای بررسی لایه‌های مختلف فایل‌ استفاده می‌کند. موتور جستجو با الگوریتم مخصوص به خود میلیون‌ها فایل را در مدت زمان کوتاهی بررسی و از شناسه‌ها برای ردیابی فایل‌های آلوده و مخرب استفاده می‌کند.

شناسه، لایه‌های مختلف فایل‌ها را در بر دارد و مانند اثر انگشت برای هر ویروس یکتا است.

یکی از مزیت‌های استفاده ازآنتی ویروس‌های معتبر و خرید لایسنس قانونی این است که شرکت سازنده خود را مسئول میداند تا از طریق به روز رسانی بانک، شناسه‌های شما را در مقابل جدیدترین ویروس‌ها محافظت نماید.

 

آنتی ویروس ام‌سی‌سافت

آنتی ویروس امسی سافت از نظر تشخیص بدافزار یک محصول ساده و با کیفیت است که دارای دو موتور آنتی ویروس قدرتمند را در یک اسکنر پر سرعت ترکیب می‌کند.

اسکنر ام‌سی‌سافت که توسط متخصصین آزمایشگاهی طراحی شده است با سه حالت مختلف اسکن ویروس، امکان تشخیص ویروس‌ها و بدافزار‌ها را با سرعت بیشتری برای شما فراهم میکند.

نمایندگی ام سی سافت در اصفهان

 

آنتی ویروس کسپرسکی

آنتی ویروس کسپرسکی از کامپیوتر شما در برابر جدیدترین ویروس‌ها و باج‌افزارها  محافظت میکند. این برنامه کامپیوتر شما را اسکن و به کامپیوتر شما پس از ویروسی شدن کمک میکند تا کارایی خود را  به حداکثر برساند.

سه مورد از کارایی‌های مهمی که می‌توان به آ‌ن‌ها اشاره کرد عبارتند از:

    *ویروس ها، باج افزارها و نرم افزارهای جاسوسی را مسدود می‌کند،

    *کمک میکند تا کامپیوتر شما همانطور که باید عمل کند،

    *مدیریت امنیت شما را ساده می‌کند،

نمایندگی آنتی ویروس کسپرسکی