3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

جمعه 30 اردیبهشت 1401
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

کابل‌کشی شبکه (Passive) در واقع ستون فقرات یک شبکه را برای برقراری ارتباطات تشکیل می‌دهد. بنابراین داشتن شبکه‌ای پر سرعت مستلزم داشتن سیستم کابلی (پسیو) با کیفیت می‌باشد. دربسیاری از موارد دیده شده مشکلات بزرگ و پیچیده یک سازمان بر اثر استفاده نکردن از استانداردهای کابل کشی شبکه پسیو است.

پسیو شبکه در اصفهان

کابل‌کشی ساخت یافته تنها منوط به تهیه کالای با کیفیت و گران نیست؛ بلکه اجرای صحیح تمامی استانداردهای موجود در کابل‌کشی شبکه سبب فراهم آمدن زیر ساخت شبکه‌ی کابلی مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند و سرعت خواهد شد تا علاوه بر تامین نیاز فعلی امکان ارتقاء بستر موجود به تکنولوژی‌های آینده را به آسانی و با حداقل هزینه‌ها فراهم آورد.

انجام کابل‌کشی ساختمان برای شبکه‌های دیتا و تلفن یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اجرای پروژه‌های IT و ICT می‌باشد.

در یک سیستم کابل‌کشی ساخت یافته واقعی، کابل‌ها، پریزها و اتصالات برای کلیه کاربردها یکسان هستند، بنابراین یک پریز جهت کاربردهای مختلف تلفن، دیتا، تصویر و یا سرویس‌های دیگر قابل استفاده می‌باشد. در صورت تغییر نیاز، کاربرد یک پریز به راحتی با جابجائی در تابلو اتصال (Patch Panel) قابل تغییر و مدیریت می‌باشد.

در نگاه اولیه هزینه‌های کابل‌کشی ساخت یافته در مقایسه با کابل‌کشی سنتی، زیادتر می‌باشد ولی با  توجه به اینکه طول عمر کابل‌کشی ساخت یافته تا ۱۵ الی ۲۰ سال تضمین می‌گردد، می‌توان آنرا به عنوان یک سرمایه گذاری دراز مدت قلمداد نمود ضمن این که در کابل‌کشی به شیوه سنتی، تغییرات، جابجائی و کاربردهای جدید، مستلزم وقفه در روند اجرایی شبکه (تا پایان اعمال تغییرات) می‌گردد، که این وقفه در سازمان‌ها و شبکه‌های بزرگ گاهی زیان‌های مالی سنگینی را به دنبال داشته و هزینه‌های غیر مستقیم بسیار بیشتری را نسبت به هزینه‌های اولیه کابل‌کشی ساخت یافته به وجود می‌اورد.

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا اماده اجرای پروژه‌های IT و ICT در استان اصفهان می‌باشد. رعایت استانداردهای  ANSI/EIA/TIA 568و ISO/IEC 11801 در تمام مراحل طراحی و اجرا ضامن برخورداری از زیر ساختی کارا و قابل اطمینان جهت پیاده سازی دیگر سرویس‌های مورد نیاز نرم افزاری و سخت افزاری می‌باشد.

 

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا اماده ارائه خدمات شبکه اصفهان و خدمات زیرساخت شبکه اصفهان، کابل‌کشی اصفهان، نصب میکروتیک اصفهان در سطح استان اصفهان و سایر نقاط ایران می‌باشد.

 

خدمات ما برای شما:

خدمات شبکه در اصفهان، کابل‌کشی شبکه در اصفهان، پسیو شبکه - شبکه کامپیوترها، اتصال سیستم‌ها، امنیت در شبکه، امنیت سرور، امینیت شبکه در اصفهان، ارتباط دفاتر، راه‌اندازی فایل شیرینگ در اصفهان، راه‌اندازی شبکه، راه‌اندازی شبکه در اصفهان، اتاق سرور، مانیتورینگ اتاق سرور، مانیتورینگ اتاق سرور در اصفهان، راه‌اندازی مانیتورینگ در اصفهان، میکروتیک، کانفیگ میکروتیک در اصفهان، راه اندازی میکروتیک در اصفهان، راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ(VOIP) در اصفهان و... با ما در ارتباط باشید...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات حرفه‌ای و راه‌کارهای مجازی‌سازی با ما تماس بگیرید؛

 

کلیدواژه: کابل‌کشی, زیرساخت , کابل‌کشی اصفهان, نصب راه‌اندازی شبکه در اصفهان, کابل‌کشی و راه‌اندازی, پروژه, پروژه راه‌اندازی اصفهان, پروژه راه‌اندازی شبکه در  اصفهان,  پروژه اصفهان, پروژه زیرساخت شبکه، پشتیبانی شبکه اصفهان