3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

راه کارهای ارتباطی بی‌سیم یا وایرلس در ابعاد گسترده از جمله نیازمندی بسیاری از سازمان هاست.  شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا با در اختیار داشتن تیم طراحی و اجرای زبده و کارآمد، ارائه کننده راه‌کارهای ارتباطی بی‌سیم در سطوح مختلف می‌باشد. خدماتی که در قالب این فعالیت ارائه می‌شود را می‌تواند به صورت زیر دسته بندی نمود:

 

1. مشاوره

  •     انتخاب تکنولوژی مناسب
  •     انتخاب برند و Vendor  مناسب جهت تامین تجهیزات مورد نیاز

 

2. طراحی

     2.1 طراحی شبکه های نقطه به نقطه ( P2P )

با توجه به رشد بی‌رویه استفاده از تجهیزات بی‌سیم استفاده از این تجهیزات احتیاج به تدبیر اندیشی و طراحی مهندسی جهت جلوگیری از پیش‌آمد مشکلات بعدی دارد. هزینه پایین و سهولت به کارگیری این تجهیزات در ایجاد شبکه‌های ارتباطی امری غیر قابل چشم پوشی ست. لذا شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا آمادگی دارد تا با تشخیص نیازمندی کارفرما، طراحی کارا و قانونمند جهت استفاده کارفرما ارائه نماید.

از این شبکه برای ارتباط شبکه دفاتر، انتقال خطوط مخابراتی و انتقال تصویر دوربین مدار بسته استفاده کرد.

راه اندازی وایرلس در اصفهان

   

      2.2 طراحی شبکه Wi-Fi

علیرغم تصور عام، استفاده از شبکه های بی‌سیم با استاندارد Wi-Fi تنها به خانه‌ها و محیط‌های داخلی (indoor) محدود نمی‌شود. نیاز سنجی مناسب، انتخاب صحیح تجهیزات و طراحی مهندسی شبکه می‌تواند استفاده از این تکنولوژی را با توجه به هزینه تجهیزات، راه اندازی و نگهداری بسیار مناسب‌تر در مقایسه با فن آوری‌های دیگر، بسط و گسترش دهد. انواعی از کاربردهای این فن‌آوری را می‌توان در شهرک‌های صنعتی، هتل‌ها، محیط‌های آموزشی، پالایشگاه‌ها، مجتمع‌های تفریحی و توریستی، و بیمارستان‌ها متصور شد. لذا با توجه به آنچه گفته شد این شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی، توان طراحی و تجارب متعدد در این زمینه آمادگی طراحی و اجرای شبکه‌ای گستردهء Wi-Fi را داراست.

از این شبکه برای سرویس دادن در محیط‌های بزرک به صورت یک پارچه به صورت محلی و یا  Hotspot استفاده نمود.

 

3 . نصب، راه اندازی و نگهداری شبکه‌های بی سیم

تجهیزات وایرلس به جهت شرایط خاص عملیاتی (نصب در ارتفاع دکل‌های ارتباطی، نصب در محیط‌های باز و در معرض شرایط مختلف آب و هوایی، عدم سهولت دسترسی به تجهیزات جهت انجام تعمیرات و…) می‌بایست با تمهیدات مخصوصی نصب شوند تا از این طریق (نصب صحیح) بتوان کارکرد بدون وقفه ارتباطات بی‌سیم را که عموما به عنوان زیر ساخت‌های ارتباطی برگزیده می‌شوند، تامین نمود.

 

  • فرآیند بررسی فنی و امکانسنجی برقراری ارتباط رادیویی قبل از اقدام به نصب تجهیزات

 

  • طرح‌ریزی استفاده از کانال‌های رادیویی یا Channel Planning به منظور تسهیل در ایجاد ارتباط رادیویی پایدار

 

  • تعیین ارتفاع پایۀ نصب یا دکل مورد نیاز به منظور فراهم نمودن دید رادیویی یا Line of sight میان نقاط

 

  • مشخص نمودن نوع و بهرۀ آنتن، توان ارسالی فرستنده، حساسیت رادیویی گیرنده، نوع فرکانس و مودلاسیون و …

 

  • مونیتورینگ نرم‌افزاری اجزای سیستم ارتباطی با استفاده از پروتکل‌های مدیریتی همچون SNMP

 

 

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا اماده ارائه خدمات شبکه اصفهان و خدمات وایرلس اصفهان، کانفیگ وایرلس اصفهان، نصب وایرلس اصفهان در سطح استان اصفهان و سایر نقاط ایران می‌باشد.

 

خدمات ما برای شما:

خدمات شبکه در اصفهان، کابل کشی شبکه در اصفهان، پسیو شبکه - شبکه کامپیوترها، اتصال سیستم ها، امنیت در شبکه، امنیت سرور، امنیت شبکه در اصفهان، ارتباط دفاتر، راه اندازی فایل شیرینگ در اصفهان، راه اندازی شبکه، راه اندازی شبکه در اصفهان، اتاق سرور، مانیتورینگ اتاق سرور، مانیتورینگ اتاق سرور در اصفهان، راه اندازی مانیتورینگ در اصفهان، میکروتیک، کانفیگ میکروتیک در اصفهان، راه اندازی میکروتیک در اصفهان، راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ (VOIP) در اصفهان و... با ما در ارتباط باشید...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات حرفه‌ای و راهکارهای مجازی سازی با ما تماس بگیرید؛

کلیدواژه: وایرلس, نصب وایرلس, وایرلس اصفهان, نصب وایرلس اصفهان, نصب و راه اندازی بی سیم, مشاوره راه اندازی, نصب اصفهان, راه اندازی و نگهداری در اصفهان,  خدمات وایرلس اصفهان,  پشتیبانی وایرلس اصفهان