3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

"شبکه‌ی خود را در مقابل ویروس‌ها، بد افزارها و فعالیت‌های مخرب، با Kerio Control ایمن کنید"

 

فایروال‌ها نقش بسیار مهمی در شبکه‌ها ایفا میکند. آن‌ها شبکه را در برابر لیستی پایان ناپذیر از تهدیدات ایمن و دسترسی‌های خراب کاران را محدود میکنند. بسیاری از آن‌ها بوسیله پروتکل‌های خاص ارتباطی، امکان ارتباط ایمن مراکز مختلف با یکدیگر را فراهم میکنند.

راه اندازی فایروال در اصفهان

 

کانفیگ فایروال شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا ( فایروال اصفهان )  دارای ویژگیهای زیر می باشد:

 

ایمنی در سطح بالا

مهمترین دلیل استفاده از فایروال (FireWall) امنیت شبکه می باشد بنابراین برای انتخاب فایروال مناسب می‌بایست مطمئن شوید که فایروالی که انتخاب میکنید تمامی نیازهای شبکه شما را پوشش دهد و استانداردهای بین المللی دستگاه ها را رعایت کنند. مرجع تمامی استانداردهای بین اللملی ICSA (Industry Standards for Packet Inspection) می‌باشد. این استاندارد مخفف “استاندارهای صنعت برای بررسی پکت‌ها” میباشد.

فایروال کریو جهت تامین امنیت شبکه (Network Security) در مقابل ویروس‌ها ، بد افزارها، نرم افزارهای مخرب  و.. با مدیریت آسان، یکپارچه و متمرکز است.

 

قابلیت دسترسی از طریق رابط کاربری

بسیاری از دستگاه‌ها بر مبنای سیستم‌های نوشتاری دستور (Command-Line-only) طراحی شده‌اند که کار را برای بسیاری از متخصصین سخت میکند. بسیاری از دستگاه‌ها تلاش میکنند که دستگاهی با رابط کاربری آسان و کاربرپسند ارائه دهند. این قابلیت فواید بسیاری دارد از جمله آنها اجتناب از اشتباهات در حین تنظیمات و نصب است و همچنین رابط کاربری آسان باعث میشود که خطاها و مشکلات سریع‌تر شناسایی و رفع شوند، کاربران سیستم و مدیران راحت‌تر و سریع‌تر آموزش ببینند، و تغییرات درون شبکه سریعتر اتفاق بیفتد.

فایروال کریو با رابط کاربری ساده و با قابلیت دسترسی از راه دور با امنیت بالا بسیاری از مشکلات شما را برطرف می‌کند.

 

پشتیبانی از VPN

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌های فایروال ایجاد بستر ارتباطی بر اساس تونل ایمن است که هکرها و کاربران نامعتمد را از شبکه دور میکند. یک فایروال خوب میتواند یک شبکه مجازی ایمن ایجاد کند و آن را به طور کامل مانیتور نماید. در صورتیکه ارتباط ایمن بین مراکز برای شما مهم است، حتما به دنبال دستگاه‌ای باشید که کانال‌های SSL و IPSec را ساپورت کنند.

فایروال  kerio  دارای 2 نوع VPN یکی اختصاصی خود شرکت  Kerio VPN  و دیگری IPsec  امنیت یک ارتباط امن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

قدرت پشتیبانی از پهنای باند بالا

در برخی از شبکه‌ها، فایروال‌ها تنها برای مباحث امنیتی و کنترل پورت‌ها استفاده میشود. برخی دیگر از ویژگی‌های سوئیچینگ و روتینگ دستگاه‌ها نیز استفاده میکنند و به عنوان Internet Gateway از آن استفاده میکنند. بدیهی است نیاز سخت‌افزاری در هریک از این دستگاه‌ها متفاوت بوده و میبایست دستگاه‌هایی متناسب با نیاز شبکه تهیه کرد.

فایروال کریو هم به صورت نرم‌افزاری و هم به صورت سخت‌افزاری قابلیت استفاده به عنوان  Gateway  را دارا می‌باشد.

 

ساپورت مناسب

مطمئن شوید که دستگاهی که تهیه میکنید، دارای ساپورت ۲۴ ساعت و هفت روزه هفته است. وقتی یک دستگاه جدید و گران قیمت است، این اصلا بدان معنی نیست که شما مشکلی با آن نخواهید داشت.

با استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا از  پشتبانی به صورت 24/7 برخوردار شوید .

 

سیستم بی سیم ایمن

در بسیاری از موارد، سرویس‌های بی‌سیم در سازمان ارائه نمیشوند و خیلی از کارشناسان IT تمایلی به داشتن دستگاه‌هایی که قابلیت کنترل سیستم بی‌سیم را داشته باشند احتیاجی ندارند. ولی تهیه این قابلیت این امکان را به کارشناسان میدهد که در صورت نیاز به این قابلیت، مثلا در هنگامیکه سرویس اینترنت بی‌سیم به مهمان ها ارائه میشود، این امکان را با چند تغییر ساده در ساختار شبکه و بدون هزینه اضافی در اختیار داشته باشند.

فایروال کریو یکی از قویترین فایروالهای دنیا با پشتیبانی از سیستم وایرلس می باشد.

 

ایمنی در Gateway

داشتن قابلیت‌هایی نظیر آنتی ویروس مرکزی، آنتی اسپم، Spyware، و غیره، میتواند تا حد زیادی نیاز شبکه به پراکندگی این سرویس ها در سرورهای مختلف و یا حتی خارج از شبکه را حل نماید.

فایروال کریو مجهز به  انتی ویروس Bitdefender که یکی از قویترین انتی ویروس‌های دنیا می‌باشد است .  

 

فیلترینگ محتوا

در حالیکه بسیاری از کارشناسان شبکه، فیلترینگ محتوا را بوسیله ابزارهایی نظیر OpenDNS انجام میدهند، برخی تولید کنندگان فایروال و یو تی ام این قابلیت‌ها را در دستگاه‌های خود قرار داده اند. مزیت این روش این است که تمامی سرویس‌هایی که در شبکه شما نیاز است، از Gateway Security تا Content Filtering در یک دستگاه جمع شده‌اند.

فایروال کریو قابلیت پشتیبانی از فیلترینگ سایت‌ها و یا Telegram  دارای قویترین فیلترینگ محتوا می‌باشد.

 

مانیتورینگ پیشرفته و گزارش گیری یکپارچه

تعداد گزارشات و لاگ‌هایی که یک دستگاه فایروال در طی یک روز تولید میکند بسیار زیاد است. در یک روز کاری، یک دستگاه فایروال هزاران حمله نفوذ را شناسایی و بلاک میکند، ویروس‌ها و بدافزارها را شناسایی میکند و تعداد زیادی اتصالات موفق و ناموفق را مدیریت و ثبت میکند. اما این اطلاعات تنها زمانی مفید هستند که در یک سیستم جامع و گویای گزارش گیری ارائه شوند.

شما باید به دنبال دستگاهی باشید که گزارشات دقیق، گویا و کاربردی تولید و ارائه میدهند. یک فایروال خوب میبایست سیستم ایجاد و ارسال ایمیل در مواقع هشدار را نیز پشتیبانی کند.

فایروال کریو نتنها تمامی گذارشات و لاگ‌های سیستم را ذخیره می‌کند بلکه به صورت دقیق گزارش تمامی سایت‌هایی را که کاربران بازدید می کند را می‌کند و گزارشات دقیقی به مدیر شبکه ارائه می‌کند.

 

قابلیت  Failover

بعضی سازمان‌ها نیازمند قابلیت Failover هستند. این قابلیت به دستگاه ها اجازه میدهند که بصورت رزرو در کنار یکدیگر کار کرده و در صورتیکه، به هر دلیلی، یکی از آنها از مدار خارج شد، دیگری وارد مدار شده و ادامه فعالیت بدون هیچگونه خللی ادامه یابد. بسیاری از دستگاه های فایروال قابلیت Automatic Failover را پشتیبانی نمیکنند.

فایروال کریو با پشتیبانی از Failover  در صورتی که ارتباطی قطع شود به صورت اتوماتیک ارتباط پشتیبان را جایگزین می‌کند.

 

قابلیت Load Balancing

یکی از بیشترین نیازهای شرکتها استفاده از یک خط اینترنت پر سرعت می‌باشد ولی با توجه به زیرساخت‌ها امکان استفاده از یک لینک پر سرعت وجود ندارد .

فایروال کریو دارای امکانی به نام Load Balancing جهت ارتباط 2 یا چند اینترنت و ادغام سرعت انها با هم و ارائه یک لینک پر سرعت می‌باشد.


نصب فایروال در اصفهان و راه‌اندازی فایروال اصفهان نقش بسیار مهمی در شبکه‌ها ایفا می نماید.

 

خدمات ما برای شما:

خدمات شبکه در اصفهان، کابل کشی شبکه در اصفهان، پسیو شبکه - شبکه کامپیوترها، اتصال سیستم ها، امنیت در شبکه، امنیت سرور، امینیت شبکه در اصفهان، ارتباط دفاتر، راه اندازی فایل شیرینگ در اصفهان، راه اندازی شبکه، راه اندازی شبکه در اصفهان، اتاق سرور، مانیتورینگ اتاق سرور، مانیتورینگ اتاق سرور در اصفهان، راه اندازی مانیتورینگ در اصفهان، میکروتیک، کانفیگ میکروتیک در اصفهان، راه اندازی میکروتیک در اصفهان، راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ (VOIP) در اصفهان و... با ما در ارتباط باشید...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات حرفه ای و راهکارهای مجازی‌سازی با ما تماس بگیرید؛

 

کلیدواژه:نصب فایروال, نصب Firewall, راه اندازی فایروال, راه اندازی Firewall, نصب فایروال اصفهان, راه اندازی فایروال اصفهان, نصب Firewall اصفهان, راه اندازی Firewall اصفهان, کانفیگ فایروال, کانفیگ فایروال اصفهان, Config Firewall, امنیت شبکه, امنیت و کنترل پورت, فایروال با پشتیبانی سیستم وایرلس, فایروال مجهز به آنتی ویروس, فایروال با قابلیت Failover, فایروال با قابلیت load Balancing