3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

سیستم یو پی اس(UPS) از وسایل الکتریکی حساس در برابر نوسانات برق محافظت کرده و از تعمیرات و عقب افتادگی هزینه‌بردار جلوگیری می‌نماید. یوپی‌اس برای محافظت از دستگاه‌های الکتریکی حساس، ثبات جریان و برق تقویتی فراهم نموده و به آنلاین ماندن برنامه های حساس کمک می‌نماید.

امروزه هر دستگاهی که نگرانی قطع برق برنامه‌های حساس آن وجود دارد، باید از سیستم یوپی‌اس محافظت برق استفاده نماید. مثلا:

- کامپیوترهای شخصی و شبکه‌های کوچک

- شبکه‌های LAN و WAN

- دستگاه‌های ذخیره اطلاعات

- تلفن‌های الکتریکی

- عملیات صنعتی

- سیستم‌های امنیتی و کنترل اتوماتیک ساختمان

- محافظ تجهیزات حساسی چون پزشکی

و سایر…

به عنوان نمونه با توجه به اهمیت بالای همیشگی بودن و استمرار اتصال سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته ، استفاده از UPS جایگاه ویژه ای در این امر دارد . بسیاری از مواقع مجرمین سعی بر این دارند تا با قطع شبکه اصلی برق ، سیستم امنیتی محیط را از کار بیندازند که UPS ها مانع بروز این اختلال در سیستم می شوند و از طرفی پیش بینی فورس ماژور ها در سیستم های امنیتی جزء اصول طراحی و پیاده سازی آنهاست .

این دستگاه ابتدا باید برق را به صورت ولتاژ DC تبدیل کرده و بعد آن را ذخیره نماید . پس از پروسه تبدیل DC ، برق به باتری های موجود در دستگاه تزریق شده و باتری ها شارژ می شوند . البته تا زمانی که برق به دستگاه وصل باشد تجهیزات متصل به UPS از برق مستقیم استفاده می کنند و به محض قطع برق ، باتری های دستگاه فعال شده و برق مورد نیاز را تامین می نماید . 
البته تجهیزات الکتریکی برای استفاده از برق نیاز به ولتاژ AC دارند و پیچیده ترین وظیفه دستگاه UPS همین تبدیل ولتاژ است که توسط یک اینورتر عملیات تبدیل انجام می پذیرد . این دستگاه مادامی که برق شهری به آن وصل باشد همزمان هم تغذیه باتری ها را انجام می دهد هم برق مستقیم را از خود عبور می دهد به همین سبب در صورت قطعی برق باتری ها با بالاترین میزان شارژ عملیات تامین انرژی را انجام می دهند . 
با توجه به تنوع بالای UPS های موجود در بازار ، در انتخاب دستگاه عواملی مانند اندازه دستگاه ، میزان ولتاژ ورودی و خروجی و میزان آمپر باتری گزینه هایی است که در خرید این دستگاه ها باید در نظر داشته باشید .

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره و راه اندازی سیستم برق اضطراری (UPS) می باشد. با ما در ارتباط باشید...

مزایای استفاده از UPS :

  • - هنگام قطع برق شهر از دستگاههای حساس و گران قیمت الکترونیکی محافظت می کند.
  • - یو پی اسعلاوه بر رفع قطعی برق به عنوان منبع پاک و بی وقفه عمل می کند.

خانواده UPS انواع متنوعی دارد که شامل UPS های توان پایین و UPS های توان بالا و  offline و UPS line inter active و UPS آنلاینonline  هستند.

 

خدمات ما برای شما:

خدمات شبکه در اصفهان ، کابل کشی شبکه در اصفهان ، پسیو شبکه - شبکه کامپیوترها ، اتصال سیستم ها ، امنیت در شبکه ، امنیت سرور ، امینیت شبکه در اصفهان ،ارتباط دفاتر ، راه اندازی فایل شیرینگ در اصفهان، راه اندازی شبکه ، راه اندازی شبکه در اصفهان ، اتاق سرور ، مانیتورینگ اتاق سرور ، مانیتورینگ اتاق سرور در اصفهان ، راه اندازی مانیتورینگ در اصفهان ،میکروتیک ،کانفیگ میکروتیک در اصفهان ، راه اندازی میکروتیک در اصفهان ،راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان ، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ(VOIP) در اصفهان و ... با ما در ارتباط باشید ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات حرفه ای و راهکارهای مجازی سازی با ما تماس بگیرید؛

 

کلیدواژه:نصب برق اضطراری , راه اندازی برق اضطراری , راه اندازی UPS , نصب UPS , فروش UPS , نصب UPS دوربین مداربسته , نصب برق اضطراری اصفهان , راه اندازی برق اضطراری اصفهان , راه اندازی UPS اصفهان , نصب UPS اصفهان