3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

از آن جا که در اتاق سرور تجهیزات با ارزش و مهم شبکه قرار می گیرند ، نگهداری و مراقبت و پیاده سازی   آن  بسیار مهم و حیاتی می باشد. از اینرو در طراحی این بخش به تجهیزات نگهدارنده و تجهیزات امنیتی ، نظارتی و حفاظتی اهمیت ویژه ای داده می شود و در مرحله نصب و پیاده سازی این تجهیزات نصب می گردند.

خدمات و سرویس های ما در نصب اتاق سرور و پیاده سازی آن ، به حد زیادی انعطاف پذیر می باشد تا بتواند جوابگوی نیازهای متفاوت و بسیار زیاد مشتریان باشد. خدمات ما قابل اعتماد بوده و با کمترین میزان مصرف منابع باشد. ما شرایطی را فراهم می آوریم تا مشتریان ما بتوانند سازمان خود را با حداکثر بهره بری بنا کنند. سرویس های ما در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز بدون وقفه به مشتریان ارائه می گردد.

ما راهکارهای خود را در زمینه راه اندازی اتاق سرور از نزدیک به مشتریان خود ارائه می دهیم تا یک رابطه مبتنی بر احترام و اعتماد متقابل ایجاد کنیم. ما متخصص در ارائه راهکار در زمینه اتاق سرور هستیم. خدمات ما در این بخش شامل  :

طراحی سقف و کف مخصوص اتاق سرور

طراحی کابل کشی استاندارد دیتا ( Fiber Optic , CAT 6 , CAT 6a ) و صدا در اتاق سرور

سیستم سرمایشی و تهویه مطبوع در اتاق سرور

سیستم اعلام و اطفاء حریق در اتاق سرور

سیستم تخلیه اضطراری گاز از اتاق سرور

سیستم های برق اضطراری اتاق سرور

سیستم های امنیتی کنترل ورود و خروج و دسترسی به اتاق سرور

سیستم های مانیتورینگ اتاق سرور و تجهیزات داخلی آن

و …

تعهد به تحویل پروژه در زمانبندی مشخص شده و پیاده سازی آن با حداقل هزینه ، جزو اولویت های ماست.

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا با رعایت استاندارد ها در طراحی و راه اندازی اتاق سرور این تضمین را به مشتریان خود می دهد که یک شبکه بهینه و کارآمد را داشته باشند. ما خدمات خود را با انجام تست های شبکه از جمله تست فلوک ، گارانتی و تضمین می کنیم تا مشتریان از دریافت خدمات باکیفیت اطمینان حاصل نمایند.

طراحی اتاق سرور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، این طراحی باید بر اساس استانداردها و اصول طراحی شبکه انجام گیرد. رعایت این استانداردها در ایجاد یک شبکه کارآمد ، قابل اطمینان و با دسترس پذیری بالا تأثیر بسزایی دارد.

 

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا اماده ارائه خدمات شبکه اصفهان و خدمات مجازی سازی در سطح استان اصفهان می باشد 

خدمات ما برای شما:

راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان ، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ(VOIP) در اصفهان ، خدمات شبکه در اصفهان ، کابل کشی شبکه در اصفهان ، پسیو شبکه - شبکه کامپیوترها ، اتصال سیستم ها ، امنیت در شبکه ، امنیت سرور ، امینیت شبکه در اصفهان ،ارتباط دفاتر ، راه اندازی فایل شیرینگ در اصفهان، راه اندازی شبکه ، راه اندازی شبکه در اصفهان ، اتاق سرور ، مانیتورینگ اتاق سرور ، مانیتورینگ اتاق سرور در اصفهان ، راه اندازی مانیتورینگ در اصفهان ،میکروتیک ،کانفیگ میکروتیک در اصفهان ، راه اندازی میکروتیک در اصفهان و ... با ما در ارتباط باشید ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات حرفه ای و راهکارهای مجازی سازی با ما تماس بگیرید؛

 

کلیدواژه: پیاده سازی اتاق سرور , بسترسازی اتاق سرور , طراحی اتاق سرور  , تجهیز اتاق سرور