3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400
خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا

مدیران شرکت‏ ها و موسسات دولتی و خصوصی علیرغم صرف هزینه ‏های گزاف بابت پهنای باند، همواره از کندی سرعت اینترنت و نیز عدم امکان کنترل حجم، زمان و پهنای باند مصرفی و نیز کنترل سایت‏ های در دسترس کاربران شبکه گلایه دارند . نرم ‏افزارهای موسوم به LAN Accounting هم نتوانسته‏ اند راه‏ حل جامع و قابل اطمینانی ارائه دهند. از یک سو نصب و بهره برداری از آن‏ها بسیار پیچیده و پرهزینه است و از سوی دیگر، اغلب آن‏ها به تنهائی و بدون نیاز به سخت افزارهای گران قیمت نمی‏توانند مشکل محدود کردن حجم و پهنای باند مصرفی کاربران را حل کنند.

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا با استفاده از روش‏های متنوع مانند:

-  HotSpot بدون نیاز به هرگونه تنظیم IP و یا Proxy و نظائر آن

-  PPPoE (روشی شبیه به سرویس‏های ADSL)

و روشهای مبتنی بر VPN 

 با بهره‏ گیری از روش‏های پیشرفته کنترل و مدیریت پهنای باند بر اساس اولویت بندی کاربران، گروه‏ها و نیز سرویس‏ های مورد نیاز آنان، ترافیک شبکه را به روشی مناسب مدیریت کرده و به کاربران خدماتی با کیفیت مطلوب ارائه می‏کند.استفاده مداوم و افزایش وابستگی محیط های کاری به اینترنت موجب شده است که  اکثر سازمانها هزینه های زیادی را برای تامین امکانات ارتباطی با این شبکه جهانی نمایند.

 ارائه خدمات شبکه و Voip در اصفهان

از طرفی به دلیل تنوع خدمات اینترنتی و کمبود امکانات نظارتی و مدیریتی در این خصوص معمولا نحوه اتصال و استفاده پرسنل از اینترنت برای اکثر مدیران در سازمان ها نگرانی های جدی را بوجود آورده است. به گونه ای که انسداد پهنای باند به واسطه دانلود‌های کاربران داخلی، در اکثر اوقات، سازمان ها را با کمبود پهنای باند برای برنامه‌های حساس کاری مواجه می‌کند. از مشکلات موجود در این حوزه می توان به کندی سرعت اینترنت و نیز عدم امکان کنترل حجم، زمان و پهنای باند مصرفی و نیز عدم کنترل سایت‏های در دسترس کاربران شبکه اشاره نمود.

امروزه راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری برای مدیریت پهنای باند طراحی و ارائه شده اند. انتخاب یک راهکار مشخص در زمینه مدیریت پهنای باند نیازمند آنالیز و بررسی شرایط هر سازمان یا شرکت است. شرایطی نظیر: نوع سرویس اینترنت مورد استفاده (وایرلس، ADSL و …)، تعداد کاربران و نوع استفاده آنها از اینترنت، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری سازمان و …. در انتخاب راهکار مناسب تاثیر بسزایی دارد. انتخاب راهکار مناسب کمترین هزینه نسبت به کارآیی را در پی خواهد داشت.اگر شما نیز قصد دارید پهنای باند اینترنت خود را کنترل و مدیریت کنید، به ما بپیوندید. ما در ارتباطات هیوا  بر اساس شرایط و انتظارات سازمان شما، بهترین راهکار موجود برای مدیریت پهنای باند اینترنتی شما را طراحی و ارائه می کنیم.

 • کنترل پهنای باند بر اساس کاربر، گروه،کامپیوتر
 • سهمیه بندی مصرف اینترنت در یک مدت معین برای هر کاربر، گروه و کامپیوتر
 • مشاهده میزان و نحوه مصرف پهنای باند به صورت زمان واقعی
 • گزارشگیری مصرف اینترنت کاربران
 • اجتناب از دانلود های غیر ضروری به دلیل سهمیه بندی
 • ایجاد بستر مناسب برای استفاده راحت افراد مهم از اینترنت
 • جلوگیری از اتلاف پهنای باند توسط افراد
 • مشاهده فعالیت اینترنتی افراد توسط خود آنها
 • مدیریت ترافیک کلیه پروتکلهای TCP و UDP
 • مدیریت و اعمال محدودیت بر تعداد نشستها
 • امکان تقویت سرعت اینترنت برای برخی سایتهای معین
 • امکان اعمال قوانین در زمانها و روزهای خاص
 • سهمیه بندی بر اساس دانلود، آپلود و یا مجموع آن دو
 • عدم اعمال محدودیت بر برخی سایتهای معین
 • عدم نیاز به نصب برنامه بر روی کامپیوتر کاربران
 • امکان مشاهده کارکرد توسط خود کاربران

آیا نیاز به راه اندازی شبکه و یا بروزرسانی شبکه موجود خود دارید؟ با ما در ارتباط باشید...

تمامی  خدمات شبکه در اصفهان را از ما بخواهید: مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی، پشتیبانی

خدمات ما برای شما:

خدمات شبکه در اصفهان ، کابل کشی شبکه در اصفهان ، پسیو شبکه - شبکه کامپیوترها ، اتصال سیستم ها ، امنیت در شبکه ، امنیت سرور ، امینیت شبکه در اصفهان ،ارتباط دفاتر ، راه اندازی فایل شیرینگ در اصفهان، راه اندازی شبکه ، راه اندازی شبکه در اصفهان ، اتاق سرور ، مانیتورینگ اتاق سرور ، مانیتورینگ اتاق سرور در اصفهان ، راه اندازی مانیتورینگ در اصفهان ،میکروتیک ،کانفیگ میکروتیک در اصفهان ، راه اندازی میکروتیک در اصفهان ،راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان ، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ(VOIP) در اصفهان و ... با ما در ارتباط باشید ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات حرفه ای و راهکارهای مجازی سازی با ما تماس بگیرید؛

کلید واژه: کنترل پهنای باند ,  مدیریت ترافیک شبکه , مدیریت پهنای باند , مدیریت ترافیک پروتکل ها , مدیریت پهنای باند اینترنتی , کنترل پهنای باند اصفهان , مدیریت ترافیک شبکه اصفهان , مدیریت پهنای باند اصفهان , مدیریت پهنای باند اینترنتی , Broadband ،راه اندازی شبکه در اصفهان