3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400

 در چند دهه اخير، سیستم های امنیتی و حفاظتي  به منظور كاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزايش بوده است. ضمن اين که برخی سیستم های امنيتي در مراكز کسب و کار و خانه ها نسبتا يك امر اساسي محسوب مي شوند، برخی از آنها با ترکیب هاي پیشرفته تر و بسیار حساس تر موجود مي باشند، که تنها در چند سال گذشته در دسترس افراد قرار گرفته اند. در نتیجه، صاحبان ملک هاي تجاری و صاحب خانه ها در حال حاضر با انواع مختلفي از اين سيستم هاي امنيتي و نظارتی روبرو هستند و انتخاب هاي متعددي برایشان موجود است كه بايد با توجه به نیازهای خود انتخاب مناسبي داشته باشند.

برای استفاده از سیستم های امنیتی، دو گزینه اصلی پیش رویتان است. شما می توانید خود یك سیستم امنیتی نصب كنید و یا فردی حرفه ای برای نصب آن استخدام كنید.

 

شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا در زمینه مشاوره، فروش و نصب سیستمهای امنیتی و حفاظتی -دوربین های مداربسته-دزگیر اماکن- آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

 

 

 

کلید واژه: سیستم نظارت تصویری، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام سرقت، دزدگیر اماکن، نصب و فروش دوربین مدار بسته در اصفهان، فروش دزدگیر حرفه ای BANG در اصفهان