3387 3240 - 031

info@hiwa-net.com

پنجشنبه 30 دی 1400

سیستم های امنیتی و سیستم های حافظتی به مجموعه اي از محصولات و تجهیزاتي گفته می شوند که به منظور ایجادايمني، امنيت و حفاظت افراد، اماكن، اشخاص، و اموال از دست وقايع و حوادث می باشند، که این وقایع احتمال دارد توسط انسان صورت گرفته باشد و یا به دلیل نقص فني در سیستم ها صورت گرفته باشد.
یکی ديگر از اتفاقاتي که ممكن است امنيت اموال و يا يك مکان را به خطر بیندازد، سرقت می باشد.
يك فروشگاه، یک آپارتمان، یک مغازه، یک اتوموبيل و يك موزه، یک دفتر کار و هر چیز و هر جایی ممکن است مورد سرقت و حمله ي سارقین قرار گیرد.
به منظور جلوگیری از اين چنین اتفاقات ناگواري تجهیزات و سیستم هایی طراحی و ساخته شده اند که آن ها را سیستم های حفاظتی ضد سرقت و یا به عبارت دیگر دزدگیر می ناميم.
تجهیزات سیستم های حفاظتی و سیستم های امنیتی در شرایط و گزینه های مختلف،متفاوت مي باشد و براي هر شرایط، سیستم های مربوط به خود وجود دارند.
برای محافظت از یک ساختمان و یا يك مغازه و یا يك دفتر و از این قبیل، دزدگیرهای مناسب به آن وجود دارند و يا به منظور محافظت از یک اتوموبيل و وسایل نقلیه مشابه، دزدگیر ماشین وجود دارد. همچنين برای حفاظت از کالاهای یک فروشگاه در طول روز، دزد گير فروشگاه و يا گیت فروشگاهی وجود دارند. برای آن كه بتوان از خودروها به طور بهتر و قوی تري محافظت كرد از ردياب يا مکان یاب خودرو استفاده مي شود. در برخي موارد به منظور مراقب از كودكان و اطفال و یا کهنسالان نیز انواع ردیاب هاي شخصی موجود مي باشد.

اما به طور كل انواع سيستم هاي امنيتي و حفاظتي را كه بيشتر مورد نياز و استفاده ي مردم مي باشد را مي توان به بخش هاي زير دسته بندي كرد:
سیستم امنیتی کارخانه
سیستم امنیتی ساختمان
سیستم امنیتی طلافروشی
سیستم امنیتی فرودگاه
سیستم های امنیتی فروشگاه
سیستم امنیتی بانک
سیستم امنیتی مغازه
شما مي توانيد با توجه به نياز و مطابق با مكان مورد نظر خود از اين سيستم ها را انتخاب كرده و با توجه به توضيحات و مشاوره خريداري نماييد.