experience.png     run-project.png solution icon
تجربه بالای تیم فنی
اجرای پروژه با منطقی ترین هزینه ارائه بهترین راه حل برای نیاز حال و آینده

 

 support.png  quality.png  best-product.png
 مشاوره رایگان تضمین کیفیت اجرای پروژه  استفاده از مرغوبترین تجهیزات 

 

تیم تخصصی ما شامل طراحان و مسئولان فنی است که دارای تجربه بالا در زمینه تخصصی خود بوده و با تسلط بر منابع به روز و کارآمد آماده ارائه خدمات جامع به مشتریان با تکیه بر اصل رقابت سالم و مبتني بر موازين حرفه اي و با بهره گیری از پیشرفته ترین ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری است.

ترکیب زندگي امروز با تکنولوژی و فناوری اطلاعات که با سرعت زيادي رو به آینده در حال حرکت است، نيازمند ارائه راهکارها و تجهيزات به روزی در جهت پيشرفت و سهولت انجام امور می باشد. فعاليت در اين عرصه مستلزم استفاده از دانش و تکنولوژي روز دنيا است.
شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا با گردهم آوری مهندسین مجرب و با تجربه با هدف مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و مخابراتی ، تهیه و تامین تجهیزات سخت افزاری و انجام پروژه های مختلف نرم افزاری و IT تاسیس گردید و در نظر دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا (از قبیل مجازی سازی ،انواع سرور ها ، نظارت تصویری پیشرفته ، تامین امنیت شبکه در سطوح مختلف، طراحی وب سایت در کمترین زمان ممکن ، بومی سازی و کار آفرینی در زمینه های مختلف IT و مخابراتی) سهمی در رشد و پیشرفت تکنولوژی و فناوری کشور عزیزمان “ایران” داشته باشد.

خدمات شركت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا منحصر به فروش نيست و از بدو تأسيس اساس كار اين شركت ارائه‌ راهكارهاي مناسب و جامع (Total solution) براي مشتريان و پشتيباني و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است. مهندسي فروش و ارائه‌ي راهكار مناسب و راهنمايي و هدايت مشتري به سمت انتخاب صحيح محصول، مهم‌ترين ويژگي خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا است. كارشناسان اين شركت با صبر و حوصله و بهره‌گيري از دانش و تجربه فني بالا و به روز، هميشه در كنار مشتريان و بهترين پشتيبان آنها هستند.

اين كارشناسان بر اين باورند كه راهنمايي صحيح مشتري هرچند كه ممكن است حتي به ظاهر منجر به عدم خريد محصول از شركت در مقطع فعلي بشود سبب رضايت و جلب مشتري در آينده و اعتماد آنها به شركت خواهد شد كه اين بزرگترين سرمايه و عامل براي موفقيت در درازمدت و پابرجا بودن شركت است. اين شركت در نظر دارد با رقابتي سالم و اصولي با شركت‌هاي همكار و با تكيه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهاي روز جهان وشناخت صحيح از محصولات و نياز مشتريان و متناسب سازي خدمات براساس اين نيازها، رنگ تازه‌اي به ماهيت فعاليت‌هاي شبكه‌اي در بازارهاي داخلي كشور ببخشد .

 

مشاوره رایگان:
به محض تماس شما با ما، شما خدمات حرفه ای را دریافت می کنید. کارشناسان ما شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین کالا و یا خدمات با توجه به نیازتان، راهنمایی می نمایند. با صبوری به سوالات شما پاسخ داده و براساس نیاز و بودجه شما با در نظر گرفتن کیفیت محصولات و یا کیفیت ارائه خدمات بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهند.
 
استفاده از مرغوبترین تجهیزات:
تجهیزات ارئه شده به شما در مراحل مختلف کاملا تست شده و بدون هیچ مشکلی به مشتری ارائه می شوند. در نهایت تمام تجهیزات دارای گارانتی یک ساله تا پنج ساله از شرکت های معتبر بوده وهمچنین دارای خدمات پس از فروش می باشند که در صورت بروز مشکل می توانید بدون نگرانی آن را برطرف کنید.
 
تجربه بالای تیم فنی :
با توجه به دانش و تجربه کارشناسان ما که طی سالیان متمادی فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات کسب گردیده شاهد افزایش کیفیت ارائه خدمات و کاهش کاستی ها به پایین ترین سطح ممکن بوده ایم، که این مهم، مهمترین وجه تمایز ما از سایر شرکت های رقیب می باشد و کسب آن نتیجه پشتوانه عظیم اعتماد شما عزیزان به ما بوده است.
 
ارائه بهترین راه حل برای نیاز حال و آینده:
کارشناسان این شرکت هیچگاه شبکه را در حالت فعلی طراحی نمی کنند ، همیشه آینده را چه در بعد نرم افزاری و چه در بعد سخت افزاری در نظر داشته و راهکارهای مناسب و هزینه های معقول کمی جلوتر حرکت می کنند.
 
تضمین کیفیت اجرای پروژه:
براي اجراي هر پروژه يك مطالعه امكان سنجي صورت مي‌گيرد و سپس مناسب ترین پیشنهادها با در نظر گرفتن کیفیت تجهیزات و قیمت آنها ارائه می گردد، ما براين باوریم كه راهنمايي صحيح مشتري هرچند كه ممكن است منجر به عدم خريد محصول از شركت در مقطع فعلي بشود صحیح ترین کار می باشد و اعتماد مشتری به ما بزرگترين سرمايه و عاملی براي موفقيت ما در درازمدت است.

خدمات ما برای شما:

راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان ، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی سانترال ویپ(VOIP) در اصفهان و ... با ما در ارتباط باشید ...