experience.png     run-project.png solution icon

تجربه بالای تیم فنی

اجرای پروژه با منطقی ترین هزینه

ارائه بهترین راه حل برای نیاز حال و آینده

 

 support.png  quality.png  best-product.png

 مشاوره رایگان

تضمین کیفیت اجرای پروژه 

استفاده از مرغوبترین تجهیزات 

 

تیم تخصصی ما شامل طراحان و مسئولان فنی است که دارای تجربه بالا در زمینه تخصصی خود بوده و با تسلط بر منابع به روز و کارآمد آماده ارائه خدمات جامع به مشتریان با تکیه بر اصل رقابت سالم و مبتنی بر موازين حرفه ای و با بهره گیری از پیشرفته ترین ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری است.

ترکیب زندگی امروز با تکنولوژی و فناوری اطلاعات که با سرعت زيادی رو به آینده در حال حرکت است، نيازمند ارائه راهکارها و تجهيزات به روزی در جهت پيشرفت و سهولت انجام امور می باشد. فعاليت در اين عرصه مستلزم استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنيا است.
شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا با گردهم آوری مهندسین متخصص، مجرب و با تجربه با هدف مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و مخابراتی ، تهیه و تامین تجهیزات سخت افزاری و انجام پروژه های مختلف نرم افزاری و IT تاسیس گردید و در نظر دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا (از قبیل مجازی سازی ،انواع سرور ها ، نظارت تصویری پیشرفته ، تامین امنیت شبکه در سطوح مختلف، طراحی وب سایت در کمترین زمان ممکن ، بومی سازی و کار آفرینی در زمینه های مختلف IT و مخابراتی) سهمی در رشد و پیشرفت تکنولوژی و فناوری کشور عزیزمان “ایران” داشته باشد.

خدمات شركت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا منحصر به فروش نيست و از بدو تأسيس اساس كار اين شركت ارائه‌ راهكارهاي مناسب و جامع (Total solution) براي مشتريان و پشتيبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است. مهندسی فروش و ارائه‌ی راهكار مناسب و راهنمايی و هدايت مشتری به سمت انتخاب صحيح محصول، مهم‌ترين ويژگی خدمات شرکت مهندسی روزنه ارتباطات هیوا است. كارشناسان اين شركت با صبر و حوصله و بهره‌گيری از دانش و تجربه فني بالا و به روز، هميشه در كنار مشتريان و بهترين پشتيبان آنها هستند.

اين كارشناسان بر اين باورند كه راهنمايی صحيح مشتری هر چند كه ممكن است حتی به ظاهر منجر به عدم خريد محصول از شركت در مقطع فعلی بشود سبب رضايت و جلب مشتری در آينده و اعتماد آنها به شركت خواهد شد كه اين بزرگترين سرمايه و عامل برای موفقيت در درازمدت و پابرجا بودن شركت است. اين شركت در نظر دارد با رقابتی سالم و اصولی با شركت‌های همكار و با تكيه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان و شناخت صحيح از محصولات و نياز مشتريان و متناسب سازی خدمات براساس اين نيازها، رنگ تازه‌ای به ماهيت فعاليت‌های شبكه‌ای در بازارهای داخلی كشور ببخشد .

 مشاوره رایگان:

به محض تماس شما با ما، شما خدمات حرفه ای را دریافت می کنید. کارشناسان ما شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین کالا و یا خدمات با توجه به نیازتان، راهنمایی می نمایند. با صبوری به سوالات شما پاسخ داده و براساس نیاز و بودجه شما با در نظر گرفتن کیفیت محصولات و یا کیفیت ارائه خدمات بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهند.
 
استفاده از مرغوبترین تجهیزات:
تجهیزات ارئه شده به شما در مراحل مختلف کاملا تست شده و بدون هیچ مشکلی به مشتری ارائه می شوند. در نهایت تمام تجهیزات دارای گارانتی یک ساله تا پنج ساله از شرکت های معتبر بوده و همچنین دارای خدمات پس از فروش می باشند که در صورت بروز مشکل می توانید بدون نگرانی آن را برطرف کنید.
 
تجربه بالای تیم فنی :
با توجه به دانش و تجربه کارشناسان ما که طی سالیان متمادی فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات کسب گردیده شاهد افزایش کیفیت ارائه خدمات و کاهش کاستی ها به پایین ترین سطح ممکن بوده ایم، که این مهم، مهمترین وجه تمایز ما از سایر شرکت های رقیب می باشد و کسب آن نتیجه پشتوانه عظیم اعتماد شما عزیزان به ما بوده است.
 
ارائه بهترین راه حل برای نیاز حال و آینده:
کارشناسان این شرکت هیچگاه شبکه را در حالت فعلی طراحی نمی کنند ، همیشه آینده را چه در بعد نرم افزاری و چه در بعد سخت افزاری در نظر داشته و راهکارهای مناسب و هزینه های معقول کمی جلوتر حرکت می کنند.
 
تضمین کیفیت اجرای پروژه:
براي اجراي هر پروژه يك مطالعه امكان سنجي صورت مي‌گيرد و سپس مناسب ترین پیشنهادها با در نظر گرفتن کیفیت تجهیزات و قیمت آنها ارائه می گردد، ما براين باوریم كه راهنمايی صحيح مشتری هرچند كه ممكن است منجر به عدم خريد محصول از شركت در مقطع فعلی بشود صحیح ترین کار می باشد و اعتماد مشتری به ما بزرگترين سرمايه و عاملی برای موفقيت ما در درازمدت است.

 

خدمات ما برای شما:

راه اندازی شبکه داخلی در اصفهان ، راه اندازی ایمیل سرور در اصفهان، برقراری ارتباط بین دفاتر در اصفهان، راه اندازی تلفن سانترال ویپ (VOIP) در اصفهان و ... با ما در ارتباط باشید ...